Świąteczne promocje w kasynach

Boże Narodzenie i towarzyszący mu sezon okołoświąteczny to czas wszechobecnych zniżek, rabatów i rozmaitych promocji. Ciekawe i niecodzienne bonusy maja w tym czasie dla gości także i kasyna, dla których jest to bardzo pracowity czas. Nie jest już tajemnicą w społeczności graczy, że w tym okresie pojawiają się dużo bardziej atrakcyjne oferty niż kiedy indziej. W wielu kasynach przez cały rok można nie trafić na oferty równie ciekawe i korzystne, więc niektórzy gracze z utęsknieniem czekają na końcówkę roku by móc skorzystać z okazjonalnej oferty promocyjnej. W okresie świątecznym wiele osób ma więcej wolnego czasu, jest więc oczywiste, że mogą dłużej przebywać w kasynie.

Boże Narodzenie zyskownym okresem

Chyba zdecydowana większość Polaków, bardziej lub mniej otwarcie, lubi święta ze względu na wyjątkową atmosferę. Kasyna robią z tego świetny użytek i przekładają na zysk. Aby skuteczniej przyciągnąć do siebie jeszcze więcej graczy kasyna uruchamiają liczne okazjonalne promocje. W tym czasie jest więc dużo łatwiej znaleźć ciekawe oferty. Kasyn stacjonarnych a zwłaszcza internetowych jest dzisiaj duża ilość. W związku z tym prześcigają się one w wymyślani jak najbardziej konkurencyjnych i korzystnych promocji. Promocje świąteczne oferuje niemal każdy wirtualny salon gier hazardowych. Naturalnie rodzi się w tej sytuacji pytanie o to, jak wybrać rzeczywiście dobrą promocję. Wiele z nich oferowanych przez różne kasyna jest bowiem na pierwszy rzut oka do siebie bardzo podobna. W niejednej sytuacji aby wyłapać istotne szczegóły i niuanse należy uważnie przeczytać regulamin promocji, w tym kruczki zazwyczaj pisane drobnym drukiem. To, że w akcji promocyjnej łatwiej jest zdobyć dodatkowe pieniądze nie oznacza jednak, że są one dostępne za darmo, gdyż nikt ich nie rozdaje za free. Należy je zdobyć w drodze uczciwej hazardowej rywalizacji opartej o ustalone zasady gier.

Promocyjne bonusy bez depozytu

Jedną z form promocyjnych, popularnych w świątecznym okresie są bonusy w postaci braku konieczności wpłaty depozytu na start. Oferty takie nie zdarzają się często i zazwyczaj można z nich korzystać tylko w krótkim okresie czasu. Promocje takie maja za cel zachęcić graczy i skusić szansa na wygraną bez konieczności inwestowania swoich środków. Co prawda 10 czy 20 darmowych spinów na start lub niska kwota bonusu nie gwarantują oszałamiających wyników, niemniej każda nawet nieduża wygrana będzie w tym przypadku satysfakcjonująca.

Ciekawe propozycje dla graczy

Niektóre kasyna, zwłaszcza internetowe w okresie przedświątecznym uruchamiają promocję pod tytułem „kalendarz adwentowy”. Są to pakiety z codziennymi nagrodami. W ramach nich możemy zakręcić kołem fortuny lub zgarnąć inne ciekawe nagrody w ramach oferty nadzwyczajnej. Taki kasynowy kalendarz podnosi poziom adrenaliny, gdyż żaden gracz nigdy nie wie czego oczekiwać w danym dniu. Nagrody i niespodzianki mogą tu być nieraz bardzo zaskakujące i niecodzienne. Każdy dzień w kalendarzu oznaczony datą lub liczbą, pod którą kryją się różnego typu zadania do wykonania. Może to być np. polecenie wpłaty określonej sumy depozytu, która w danym dniu uprawni do bonusu w określonej wysokości, darmowych spinów bądź otrzymania dodatkowej żywej gotówki.

Inny rodzaj korzyści to np. specjalna nagroda za dokonany w sezonie świątecznym obrót w określonej regulaminem wysokości. Gdy zwiększa się wielkość obrotów wówczas zwiększa się ilość gratisowych spinów, dodawana jest dodatkowa gotówka z przeznaczeniem na zakłady bądź też wydania na terenie kasyna. Każdorazowo warunki wykorzystania takich bonusów określa regulamin konkretnej promocji, należy więc czytać uważnie nawet adnotacje naniesione niedużym drukiem. Niekiedy w puli nagród są nie tylko środki finansowe czy spiny, ale także atrakcyjne i cenne nagrody rzeczowe, które otrzymamy po zgłoszeniu się do punktu obsługi klienta, bądź, w przypadku kasyn internetowych, zostaną wysłane to nas przesyłką kurierską na podany adres. Warto więc każdego dnia korzystać z aktualnych promocji kasyna, gdyż okres bożonarodzeniowy ma to do siebie, że łatwiej w nim o wygraną niż w innych porach roku.

Szanse na wygrane w promocjach zwiększa też fakt, że niektórzy producenci są właścicielami więcej niż jednego kasyna. Powoduje to, że na stronach takich atrakcyjne bonusowe oferty się pokrywają lub są do siebie mocno zbliżone. Wówczas mając jedno wspólne konto można grać na każdej z nich zgarniając interesujące gratisy i nagrody.

Niektóre kasyna prowadzą w okresie świątecznym promocję punktową. Polega to na tym, że każde postawione np. 1 euro ma równowartość jednego punktu. Kolejne wpłacone kwoty dają nam kolejne punkty, a te krok za krokiem przybliżają do atrakcyjnej nagrody określonej w regulaminie konkursu. Ta forma promocji zwykle dotyczy gry slotowej na automatach, co zachęca co pozostania w grze na dłużej. Po osiągnięciu wymaganej liczby punktów można się zgłosić po odbiór nagrody, bądź jej równowartości w gotówce, o ile taką formę wypłaty dopuszczają warunki danej promocji.

Kasyna organizują też niekiedy loterie, w której można uzyskać losy za wpłatę depozytu w określonej wysokości oraz podaną w warunkach promocji wysokość obróconej kwoty. Za każdym razem gdy spełnimy warunki wzbogacamy się o 1 los, a ten zwiększa nasze szanse w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Powyższy przegląd to oczywiście tylko krótka lista najczęściej spotykanych promocji jakie kasyna proponują swoim gościom, aby uatrakcyjnić im czas spędzany w świątyni hazardu. Oryginalne i niepowtarzalne pomysły na nowe ciekawe loterie okołoświąteczne pojawiają się każdego roku w kasynach na całym świecie. Warto więc w tym okresie śledzić ulubione strony hazardowe wyszukując na nich co ciekawszych okazji.